شرکت گاز استان کردستان / اخبار / بدنه خبر
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان؛ در شش ماهه اول سال جاری تعداد 9139 مشترک جدید جذب شده است
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گفت: با هدف توسعه گاز در استان و برخورداری حداکثری مردم از این نعمت الهی، این شرکت گامی فراتر از اهداف تعیین شده در اجرای انشعاب و اشتراک پذیری برداشته و از ابتدای سال 1402 تا پایان شهریور ماه تعداد 9139 مشترک جدید جذب شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کردستان ؛ احمد فعله گری در مورد توجه و اهمیت به توسعه روستاها اظهارداشت :گرچه خشکسالی‌های پیاپی و جذابیت‌های شهری باعث مهاجرت روستاییان به شهرها در سال های گذشته شد اما توسعه زیرساخت‌های زندگی از جمله آب، برق، گاز، پرداخت تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایر، تقویت امکانات رفاهی نظیر طرح‌های هادی و نوسازی خانه‌های روستایی از تدبیرهای کارساز دولت برای تحقق توسعه پایدار در روستاهاست.

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان با اشاره به روند اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان بر اهتمام ویژه این شرکت در امر گازرسانی به روستاهای فاقد گاز طبیعی تاکید کرد و افزود: عملیات اجرایی گاز رسانی در بیش از 40 روستای استان کردستان در حال اجراست و با گازرسانی به این تعداد روستا تا پایان سال جاری اهداف استراتژیک گاز کردستان در زمینه گازدار شدن تمام روستاهای دارای سکنه محقق خواهد شد.

وی تعداد اشتراک های شش ماهه اول سال را این گونه تشریح کرد: فرودین 1199 مورد ، اردیبهشت ماه 1206 ، خرداد ماه 1591 ، تیرماه 1520 مورد ، مرداد ماه 1875 و شهریور ماه 1748 اشتراک پذیری جدید صورت گرفته است.

احمد فعله گری افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و تلاش های بی وقفه همکاران و اجرای پروژه های گازرسانی در مسیرهای سخت گذر و کوهستانی در سطح استان، افزایش حجم عملیات برای ارتقا توسعه شبکه و ارتقاء خطوط زیر ساختی و مقاوم سازی تاسیس روستاهای سطح استان همچنین افزایش آگاهی جامعه در زمینه مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی از اهداف استراتژیک شرکت گاز استان کردستان است.

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان در پایان سخنانش خاطر نشان کرد : در سال جاری اهداف این شرکت در زمینه جذب مشترکان جدید 18100 مورد می باشد که با جذب 9139 اشتراک جدید در شش ماهه اول سال جاری 50 درصد از اهداف این شرکت در جذب مشترکان جدید در سال محقق شده است .

لازم به ذکر در دولت سیزدهم تعداد 50 هزار مشترک جدید گاز طبیعی در استان کردستان جذب شده است.

 
A+ A-